Dyplomowani coachowie

Kamil Załuska

Coach

Po pierwsze aktor, absolwent Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Po drugie od czerwca 2019 roku coach, absolwent WSAiB w Gdyni. Oprócz rozwoju artystycznego w teatrze, jak i przed kamerą pragnie „śpiewajaco” pomagać innym w dążeniu do zamierzonego celu i poszerzania świadomości, odkrywania swoich potrzeb i wartości.

Katarzyna Basiukiewicz

Coach

Z wykształcenia pedagog po studiach magisterskich na kierunku: Pedagogika na Uniwersytecie Gdańskim oraz dietetyk po studiach podyplomowych na kierunku: Dietetyka na WSZ w Gdańsku. Absolwentka kierunku Life and Business Coaching na WSAiB w Gdyni.

Na co dzień projektuję rozwój „małych ludzi” pracując w przedszkolu jako nauczyciel i wychowawca. Wspieranie rozwoju, pomaganie ludziom w osiąganiu celów i szukanie rozwiązań problemów jest jedną z wielu moich pasji. Idąc za głosem serca i chęcią osobistego rozwoju zainteresowałam się coachingiem, który wspomaga harmonijny rozwój każdego, kto otworzy się na zmiany.

W życiu prywatnym radość czerpię z podróży, tańca i spędzania czasu z bliskimi.

Kontakt:

  • 510 118 332

Kamila Golon

Coach

Wykładowca SWFiS Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Dyplomowany Nauczyciel, Dyplomowany Coach, Trener Sportowy, Niezależny Przedsiębiorca. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o specjalności trener II klasy w gimnastyce sportowej, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki oraz specjalności kinezyprofilaktyka gerontologiczna. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Life And Business Coaching Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, a także Studium Tańca Gdyńskiej Szkoły Artystycznej w Gdyni. Współzałożycielka oraz instruktor pływania i aqua fitness Szkoły Pływania „AquaStars”. Aktywna społecznie Wolontariuszka Gdyńskiego Koła Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, organizacji wspierającej chorych na SM i ich bliskich, dla których prowadzi warsztaty z rozwoju osobistego oraz współorganizuje zajęcia na basenie. Od dwóch lat współpracuje z amerykańską firmą zajmującą się holistycznym podejściem do życia klienta, gdzie buduje efektywny zespół liderów, doskonaląc swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Angażuje się w projekty, organizuje maratony, eventy, obozy sportowo – rekreacyjne dla dzieci i wyjazdy dla kobiet.

Pasjonatka i uczestniczka licznych konwencji, warsztatów i szkoleń w dziedzinie fitness, tańca, pole dance, szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Daleka od rutyny, wspina się na kolejne szczeble wiedzy, poszerza kompetencje i umiejętności, które łączy z doświadczaniem, kreuje swoje życie. Fascynacja, która towarzyszy Kamili od zawsze… to kontakty, relacje interpersonalne oparte na zaufaniu i celu, poznawanie nowych, interesujących ludzi. Miłośniczka sportu, głównie gimnastyki, różnych form tańca i fitness oraz pływania a także książek z zakresu psychologii, podróży. Trenuje pole dance. Marzy o udziale w rajdzie samochodowym i w sportach ekstremalnych. Prywatnie: żona i mama dwójki dzieci.

Inspiruje innych do wprowadzania pozytywnych trwałych zmian poprzez odkrywanie samego siebie. Wzmacnia ludzi w drodze do realizacji ich celów, by żyć świadomie, pełną piersią, spełniając marzenia dzięki rozwiązaniom, które tkwią w człowieku. Wspiera w odnoszeniu ich własnych zwycięstw, daje możliwość odnalezienia własnego potencjału. To misja Kamili. ​

Jolanta Hildebrandt

Coach

Z wykształcenia i zamiłowania socjolożka, ekonomistka i szczęśliwa absolwentka studiów podyplomowych Life & Business Coaching w WSAiB im. Kwiatkowskiego w Gdyni.
Szczęśliwa, bo studia te dały mi kwalifikacje i wyposażyły w praktyczne umiejętności uprawiania pracy moich marzeń, która łączy wciąż zdobywaną i zdobytą na studiach socjologicznych wiedzę, zainteresowanie psychologią i szeroko pojmowanym rozwojem osobistym, zamiłowanie do stawiania pytań i słuchania, doświadczania własnego życia  oraz wewnętrzne poczucie „bycia na miejscu”.

Aktualnie poszerzam kompetencje i umiejętności w coachingu kryzysowym oraz komunikacji opartej na empatii (NVC).
Zawodowo od ponad 25 lat pracuję w sektorze finansowym.
Kontakt z ludźmi? Tak lubię to!
Lubię i dostrzegam, że inni  obdarzają mnie zaufaniem opowiadając mi o swoich przeżyciach, problemach, radościach i planach.
Prywatnie cały czas człowiek, który pewnie drobne wady również ma. W podróży zwanej życie nieustannie zmieniam i rozwijam się a ciekawość dziecka nigdy nie kończy się.
Moje wartości: autentyczność, odwaga, rozwój i humor zdecydowanie też.
Co cenię?
Odwagę by zadać pytanie, zamiast udzielić porady czy podsunąć konkretną odpowiedź. Odnajdywanie siły i zdolności do akceptacji swojej a zarazem jakże ludzkiej słabości, by dać drugiej osobie możliwość odnalezienia własnej drogi, popełniania własnych błędów i nabycia własnej mądrości.

Kontakt

Tel. 605 346 828

Michał Bardo

Coach

Pochodzę z Krakowa, trzy lata temu przyjechałem do pięknego Trójmiasta. Od 2010 roku pracuję w obszarze HR w takich zagadnieniach jak rekrutacja, szkolenia i coaching. Lubię pomagać ludziom, interesuję się psychologią i rynkiem pracy. Sesje coachingowe realizuje zgodnie ze standardami ICF. Jestem absolwentem Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Life and Business Coaching w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. W wolnym czasie chodzę w góry i jeżdżę na rowerze.

Kontakt:

Tel: 600 306 460

Karolina Walczykowska

Coach

Jestem absolwentką studiów podyplomowych Life&Business Coaching w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Kwiatkowskiego w Gdyni, na których zdobyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną o procesie coachingowym. Aktualnie znajduję się na ścieżce certyfikacyjnej oraz równolegle rozpoczęłam 5-letnie szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu. Narzędzia i umiejętności coachingowe wykorzystuję również pracując od 15 lat jako lektor języka niemieckiego i polskiego dla obcokrajowców oraz prowadząc warsztaty artystyczne. Posiadane uprawnienia z dydaktyki, metodyki oraz zarządzania pomagają mi w efektywnej pracy z klientami. Jako coach wspieram swoich klientów w procesie osiągania pożądanych przez nich zmian.

Kontakt:

Tel.: +48 669832819

Dominik Kasicki

Coach

Z zamiłowania i wykształcenia socjolog oraz magister rachunkowości i finansów. Obecnie trener w międzynarodowej organizacji finansowej. Absolwent studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni. Zajmuje się szkoleniami sprzedażowymi, produktowymi dla doradców, specjalistów oraz niższej i średniej kadry menedżerskiej. W pracy wykorzystuje elementy coachingu i mentoringu. Ciekawi go człowiek jako jednostka oraz jako część większej grupy. Otwartość i brak oceny sprawia, że zawsze jest skoncentrowany na drugiej osobie i jej zasobach.

Łukasz Marzec

Coach

Absolwent SWPS w Sopocie – psycholog. Ukończyłem studia podyplomowe w GUM-ed na wydziale Nauk o zdrowiu – psychologia kliniczna oraz Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni. Pracuje z młodzieżą, prowadzę warsztaty socjoterapeutyczne. Mam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Obecnie student coach w WSAiB w Gdyni.
Informacje dodatkowe: Obecnie ważną rolę w moim życiu odgrywa coaching. Moją pasją są ludzie, ich różnorodność. Jeśli tylko mogę przyczynić się do tego by byli szczęśliwsi to daje mi to dużą radość. Poza tym uwielbiam gotować i nie potrafię usiedzieć w miejscu.

Kontakt:
tel. 500 394 293

Artur Kaniecki

Coach

Trener, Coach, Konsultant Zarządzania. Od ponad 6 lat zajmuję się rozwojem ludzi, głownie w międzynarodowych organizacjach. Zapewniam skuteczne programy rozwojowe dla menadżerów, określam potrzeb szkoleniowe zespołów oraz diagnozuję luki kompetencyjne pracowników, indywidualnie pracuję nad rozwojem osobistym, konsultuję strategie rozwojowe i szkoleniowe.
Na moje doświadczenie składa się ponad 3 tys. godzin szkoleniowych i pracy 1:1, ponad 1200 uczestników szkoleń, średnia ocena satysfakcji uczestników 87. Jestem absolwentem studiów wyższych: Uniwersytet Szczeciński – PR w Biznesie Uniwersytet Mikołaja Kopernika – Stosunki Międzynarodowe / Międzynarodowe Rynki Finansowe, oraz Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni. 

Urszula Sierżant

Coach

Trener – certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wykładowca w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku. Prowadzi szkolenia z zakresu prezentacji i budowania wizerunku, komunikacji, budowania relacji interpersonalnych, zarówno dla przedstawicieli instytucji publicznych i pozarządowych, jak i dla osób zajmujących się sprzedażą i kreowaniem wizerunku firmy. Zajmuje się superwizją uczestników przygotowujących się do pracy trenera. Absolwentka studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB (2016).

Kontakt:

tel. 502 900 432

Katarzyna Drobik-Michalska

Coach

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz specjalistą MEDYCYNY RODZINNEJ. Ukończyłam studia podyplomowe na wydziale AWFiS w Gdańsku, w zakresie Żywienia i DIETETYKI w Sporcie oraz Life&Business Coaching w WSAiB (2015). Poza tym posiadam kilkuletnie doświadczenie w profesjonalnych kontaktach biznesowych z Kluczowymi Klientami w sektorze ochrony zdrowia. Moja fascynacja, która towarzyszy mi od zawsze… to kontakty, relacje interpersonalne.  Hobby, które uprawiam od 30 lat to hodowla psa rasowego i kynologia sportowa. Jestem sędzią kynologicznym prób pracy psów obrończych i towarzyszących. Prywatnie spełniam się w roli aktywnej mamy dwójki cudownych dziaciaków i żony. Przez to zależnie od pory roku wyciągam ze schowka moje łyżwy, narty, czy sanki, a teraz rolki, rower i hula-hop. Dzięki córce nauczyłam się jeździć na deskorolce i przypomniałam sobie jak się skacze w gumę. Dzięki synkowi… jestem niezłym bramkarzem. Dzieci są dla mnie nieustannym bodźcem do rozwoju.

Moja definicja coachingu: 

Coaching to przewodnik w podróży po krainie wewnętrznych możliwości. To sposób by obejrzeć wnętrze, własne możliwości, ale i też relacje i środowisko wokół. Wszystko to po ty by żyć świadomie, oddychać pełną piersią.

Bycie coachem w moim rozumieniu to towarzyszenie klientowi w podróży po jego zasobach tak by je zobaczył, poczuł, rozwijał i wykorzystał w życiu. Bycie coachem to dla mnie także, a właściwie przede wszystkim mój własny rozwój i możliwość zdefiniowania kim jestem, gdzie jestem po latach zebranych doświadczeń zawodowych i prywatnych … i dokąd chcę dalej iść.

Jestem ogromnie zadowolona, że trafiłam na studia Life &Business Coaching w nurcie SFCP. Na tych studiach nabywam warsztatu, który pomaga mi być sobą i lepiej rozumieć innych. Jest to dla mnie ogromnie ważne w mojej obecnej pracy, jak i kontaktach z pacjentami.

Kontakt:

tel: 501-777-343