Certyfikowani coachowie

Sylwia Dusza
Professional Coach

Certyfikat nr 1/15/SFCP.

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Zarządzania oraz WSAiB w Gdyni na kierunkach Finanse Unii Europejskiej oraz Life&Business Coaching

Moją pasją jest rozwój osobisty, odkrywanie jakie możliwości ma człowiek. Interesuję się psychologią i medycyną w podejściu holistycznym /bo człowiek jest całością Ciało – Umysł – Dusza. Moje hobby to malowanie, podróże, książki i długie spacery.

Moja definicja coachingu: poznaj SIEBIE a poznasz Świat.

Bycie coachem to … towarzyszenie Klientowi w jego podróży poznawania Siebie.

Kontakt:

tel. 502 034 707

Tel.Email:
Beata Cicholińska
Professional Coach

Certyfikat nr 2/15/SFCP.

Magdalena Piastowska
Professional Coach

Certyfikat nr 3/15/SFCP. 

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, wydział Bioinżynierii Zwierząt, magister, inżynier Zootechnik oraz technik weterynarii i wykładowca w AP Edukacja w Gdańsku. Od 4 lat prowadzi własną działalność gospodarczą o nazwie EuroGaja. Absolwentka studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB.
Zajmuję się pozyskiwaniem funduszy unijnych na start dla osób, które chcą zostać Przedsiębiorcami a także dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje biznesy. Świadczę usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla osób prywatnych oraz firm. Jestem członkiem Zarządu Pracodawców Pomorza z siedzibą w Gdańsku. Współpracuję obecnie z około 250 rolnikami w zakresie pozyskiwania dotacji na rozwój gospodarstw rolnych oraz reprezentuję ich podczas kontroli administracyjnych z Inspekcji Weterynarii i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Moim hobby jest taniec, podróże i spacery. Trenuję pole dance oraz zumbę. Interesują mnie egzotyczne kraje.

Moja definicja coachingu: taniec możliwości ludzkich zasobów.

Coach to … towarzysz w tańcu, który dotrzymuje kroku i dba aby nie doszło do kontuzji:)

Kontakt:

tel. 509 700 558

Bogdan Fryszkowski
Professional Coach

Certyfikat nr 4/15/SFCP.

Absolwent Filozofii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Doradztwa Zawodowego z Elementami Coachingu na WSB w Gdańsku, absolwent Life&Business Coaching na WSAiB w Gdyni. Jego główną pasją jest czytanie – uwielbia literaturę filozoficzną, rozwojową, jak również książki Dana Browna. Z aktywności ruchowej najbardziej preferuje on bieganie, gdyż może czas ten wykorzystać też na autorefleksję.

Moja definicja coachingu: 

Coaching jest ekscytującą wyprawą klienta w towarzystwie przewodnika – coacha do upragnionej zmiany.

Bycie coachem tobycie przewodnikiem dla klienta w odkrywaniu nowych map, posługiwaniu się wewnętrznym kompasem, a także pokonywaniu przeszkód stojących na drodze do wymarzonego celu.

Kontakt:

tel. 782 355 625

E-mail:
Agata Błaszkowska
Professional Coach

Certyfikat nr 5/15/SFCP.

Marta Stanisławska
Professional Coach

Certyfikat nr 6/15/SFCP

Absolwentka WSTiH na kierunku Zarządzanie MSP, magister Psychologii w biznesie. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Life&Business Coaching i uzyskałam certyfikację Solution Focused Coaching Polska.

Przez 3 lata zarządzałam grupą pracowników w prywatnej firmie. Zajmowałam się rekrutacją, wdrażaniem nowych rozwiązań sprzedażowych, motywowaniem pracowników oraz dbałością o rozwój firmy.

Obecnie jako doradca klienta współpracuję z  niezależnym operatorem bankowym – liderem segmentu pośrednictwa w sieci agencji kredytowych. Ponadto jestem w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej związanej z coachingiem i szeroko pojętymi pakietami szkoleń.

Moja definicja coachingu:  Coaching to droga do spełniania najskrytszych marzeń, dzięki rozwiązaniom, które tkwią w Tobie! Pozwól tylko doświadczonemu Coachowi towarzyszyć Ci na niej, a lepiej poznasz siebie i dojdziesz na sam szczyt

Bycie coachem to podróż z Klientem, pomoc w otwieraniu mu co raz to nowych horyzontów. Towarzyszenie we wspaniałej przygodzie jaką jest życie tu i teraz a jednocześnie wpływanie na to, co Klient pragnie osiągnąć w przyszłości.

Dodatkowe informacje: W wolnych chwilach uwielbiam dbać o rozwój osobisty, czytając książki z zakresu psychologii i trenerstwa. Jako osoba bardzo towarzyska dbam również o pielęgnowanie przyjaźni i poznawanie nowych, interesujących ludzi, którzy mnie otaczają. Wariuję na punkcie dodatków do mieszkania i kuchni włoskiej

 

Anna Czarna
Professional Coach

Certyfikat nr 7/15/SFCP.

Professional Coach SFCP, absolwentka psychologii w SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni, a wieczorami trenerka fitness. Posiada także certyfikat Reiss Profile Master. Ciągły rozwój jest jedną z jej pasji. Jako coach pragnie pomagać innym dążyć do realizacji ich marzeń i celów, stara się poszerzać samoświadomość swoich Klientów.

Moja definicja coachingu… Coaching jest jak dobry trening. Często odkładamy go na później, choć wiemy, że przynosi same pozytywne efekty, ponieważ na treningu musimy się zmierzyć z naszymi słabościami, przezwyciężać je. Dodatkowo spektakularne efekty są widoczne dopiero po pewnym czasie, ale endorfiny uwalniają się już po pierwszym treningu, co skutkuje ogromną dawką energii i motywacji do dalszego działania. Tak samo jest w coachingu, tyle ile z siebie dasz, takie otrzymasz efekty. Po każdej dobrej sesji coachingowej klient jest zmęczony jak po dobrym treningu, a pojawiające się później rezultaty są oszałamiające i długotrwałe.

Bycie coachem to nieco zmodyfikowana forma trenera personalnego, który nie narzuca Klientowi tempa, kierunku i rodzaju ćwiczeń, ponieważ Klient sam wie na ile go stać w danym momencie i co jest dla niego najważniejsze. Towarzyszy mu jedynie i dba o to, aby trening był efektywny, aby nie doszło do kontuzji, a efekty były spektakularne.

Kontakt:

tel. 600 466 282

E-mail:
Joanna Jaetke-Kowalik
Professional Coach

Certyfikat nr 8/15/SFCP.

Absolwentka Zarządzania i Marketingu oraz studiów Life&Business Coaching w WSAiB. Pasjonatka psychologii. Zainteresowana człowiekiem i emocjami, którymi się kieruje. Uwielbia podróże, taniec oraz włoską kuchnie. Wegetarianka i kompletnie zwariowana na punkcie 14- letniej cocer spanielki.

Moja definicja coachingu: 

Coaching pozwala na przeżycie świadomej i fascynującej przygody, w której najważniejszą osobą jesteś Ty sam.

Bycie coachem… to zbudowanie relacji opartej na zaufaniu i celu, tak aby klient osiągnął wszystko czego pragnie.

Kontakt:

tel. 509 508 391

E-mail:
Aneta Ropek
Professional Coach

Certyfikat nr 9/17/SFCP.

Doświadczony Dyrektor Handlowy. Obecnie konsultant w biznesie. Trener zarządzania i praktyk sprzedaży. Life & Business Coach.
Konsultant strategii mentalnych narzędziem psychometrycznym MindSonar w określonych kontekstach. Obecnie rozwija firmę Meeting Szkolenia Coaching. Współpracuje z firmami szkoleniowymi.
Studiuje “Mediacje gospodarcze i pracownicze” w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu.
Miłośniczka motoryzacji i sportów wodnych.

Umiejętności i kompetencje managera uzupełniła studiami z zakresu coachingu indywidualnego i biznesowego, którego stosowanie w każdej dziedzinie umożliwia rozwój i zmiany w postawie człowieka, pracownika.

Kontakt
tel. 513 820 285
E-mail:www
Magdalena Szczepaniak
Professional Coach

Certyfikat nr 10/17/SFCP.

Absolwentka Filologii Romańskiej i Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie Starszy Analityk Danych w międzynarodowej korporacji i coach wewnątrz organizacji. Prywatnie pasjonatka kultury francuskiej.

Coaching jest dla mnie sposobem na poszerzenie pola widzenia przez pozbycie się przysłowiowych „klapek na oczach”, eksplorowaniem możliwości, wydobyciem na światło dzienne zasobów, które każdy z nas ma w sobie. Jest magiczną różdżką, która to, co wydaje się niemożliwe przekształca w wyzwania, których chcemy się podjąć.

Kontakt: 

tel.: 691 833 069

E-mail:
Karol Grządka
Professional Coach

Certyfikat nr 11/18/SFCP.

Absolwent studiów podyplomowych Life&Business Coaching w 2016 w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu. Coach, pasjonat psychologii, wciąż poszerzający wiedzę m.in. na temat funkcjonowania świadomości, podświadomości oraz możliwości ich kształtowania. Praktyk tzw. Treningu Uważności (Mindfulness) i “Sztuki oddechu” (The Art of Living). Zwolennik i propagator technik komunikacji PBP, czyli “Porozumienia bez przemocy”. Osoba bywająca w różnych środowiskach, często skrajnie od siebie odmiennych – dzięki czemu ma możliwość obserwacji i wyciągania wniosków z różnych stylów relacji i zachowań. Wszystko to przydatne jest w pracy coachingowej z klientem, aby efektywnie pomóc mu w dążeniu do obranego celu i osiągnięciu harmonii życiowej czy biznesowej.

Kontakt:

tel.: 792 714 314

Patrycja Blencka
Professional Coach

Certyfikat nr 12/18/SFCP. 

Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale moją pasją jest wspieranie ludzi w ich osobistej zmianie. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Zarządzania zasobami ludzkimi oraz Life&Business Coachingu. Od ponad 5 lat pracuję jako HR-owiec, Rekruter. Z tego względu tematyka rozwoju zawodowego jest mi bardzo bliska. W pewnym momencie mojego życia uznałam, że patrzenie na rozwój zawodowy tylko pod kątem celów organizacji to za mało, dlatego teraz pomagam ludziom w osiąganiu ich wewnętrznych celów, nie tylko zawodowych jako coach i trener. W wolnych chwilach uczę również siebie i innych przemawiania publicznego w międzynarodowej organizacji Toastmasters, gdzie przez rok wspierałam klub jako v-ce prezes ds. członkostwa i edukacji. Od kilku miesięcy prowadzę również bloga z obszaru rozwoju osobistego, ponieważ czerpię radość z dzielenia się swoją wiedzą i spostrzeżeniami, które przez lata pozwoliły mi spojrzeć na życie i cele które sobie stawiamy bardziej holistycznie.

Kontakt:

tel.: 883-122-523

e-mail:www
Zofia Dopke
Professional Coach

 Certyfikat nr 13/20/SC

Absolwentka Akademii Rolniczej w Poznaniu - inż. Leśnik oraz absolwentka WSAiB w Gdyni - Wydział Zarządzania, kierunek Coaching w Biznesie - mgr, oraz Uzupełniającego Studium Coachingu SFCP. Obecnie doktorantka WSAiB w Gdyni na Wydziale Zarządzania. 35 lat doświadczenia w pracy z ludźmi.

Coaching dla mnie - to podróż we dwoje dokąd oczy poniosą, umysł ogarnie i serce pozwoli.

Wartości jakim kieruję się w życiu  - etyka i akceptacja.

Kontakt:

e-mail zofia@bayzofia.pl

tel. 507100669

Print Friendly, PDF & Email