Marta Stanisławska

Marta_StanislawskaAbsolwentka WSTiH na kierunku Zarządzanie MSP, magister Psychologii w biznesie. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Life&Business Coaching i uzyskałam certyfikację Solution Focused Coaching Polska.

Przez 3 lata zarządzałam grupą pracowników w prywatnej firmie. Zajmowałam się rekrutacją, wdrażaniem nowych rozwiązań sprzedażowych, motywowaniem pracowników oraz dbałością o rozwój firmy.

Obecnie jako doradca klienta współpracuję z  niezależnym operatorem bankowym – liderem segmentu pośrednictwa w sieci agencji kredytowych. Ponadto jestem w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej związanej z coachingiem i szeroko pojętymi pakietami szkoleń.

Moja definicja coachingu:  Coaching to droga do spełniania najskrytszych marzeń, dzięki rozwiązaniom, które tkwią w Tobie! Pozwól tylko doświadczonemu Coachowi towarzyszyć Ci na niej, a lepiej poznasz siebie i dojdziesz na sam szczyt 😉

Bycie coachem to podróż z Klientem, pomoc w otwieraniu mu co raz to nowych horyzontów. Towarzyszenie we wspaniałej przygodzie jaką jest życie tu i teraz a jednocześnie wpływanie na to, co Klient pragnie osiągnąć w przyszłości.

Dodatkowe informacje: W wolnych chwilach uwielbiam dbać o rozwój osobisty, czytając książki z zakresu psychologii i trenerstwa. Jako osoba bardzo towarzyska dbam również o pielęgnowanie przyjaźni i poznawanie nowych, interesujących ludzi, którzy mnie otaczają. Wariuję na punkcie dodatków do mieszkania i kuchni włoskiej 😉

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.