Katarzyna Drobik – Michalska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz. specjalistą MEDYCYNY RODZINNEJ. Ukończyłam studia podyplomowe na wydziale AWFiS w Gdańsku, w zakresie Żywienia i DIETETYKI w Sporcie. Poza tym posiadam kilkuletnie doświadczenie w profesjonalnych kontaktach biznesowych z Kluczowymi Klientami w sektorze ochrony zdrowia. Moja fascynacja, która towarzyszy mi od zawsze… to kontakty, relacje interpersonalne.  Hobby, które uprawiam od 30 lat to hodowla psa rasowego i kynologia sportowa. Jestem sędzią kynologicznym prób pracy psów obrończych i towarzyszących. Prywatnie spełniam się w roli aktywnej mamy dwójki cudownych dziaciaków i żony. Przez to zależnie od pory roku wyciągam ze schowka moje łyżwy, narty, czy sanki, a teraz rolki, rower i hula-hop. Dzięki córce nauczyłam się jeździć na deskorolce i przypomniałam sobie jak się skacze w gumę. Dzięki synkowi… jestem niezłym bramkarzem. Dzieci są dla mnie nieustannym bodźcem do rozwoju.

Moja definicja coachingu: 

Coaching to przewodnik w podróży po krainie wewnętrznych możliwości. To sposób by obejrzeć wnętrze,własne możliwości,ale i też relacje i środowisko wokół. Wszystko to po ty by żyć świadomie, oddychać pełną piersią.

Bycie coachem w moim rozumieniu to towarzyszenie klientowi w podróży po jego zasobach tak by je zobaczył, poczuł, rozwijał i wykorzystał w życiu. Bycie coachem to dla mnie także, a właściwie przede wszystkim mój własny rozwój i możliwość zdefiniowania kim jestem, gdzie jestem po latach zebranych doświadczeń zawodowych i prywatnych … i dokąd chcę dalej iść.

Jestem ogromnie zadowolona, że trafiłam na studia Life &Business Coaching w nurcie SFCP. Na tych studiach nabywam warsztatu, którypomaga mi być sobą i lepiej rozumieć innych. Jest to dla mnie ogromnie ważne w mojej obecnej pracy, jak i kontaktach z pacjentami.

 

Kontakt:

  • tel: 501-777-343
  • email: coach.kasiamichalska@wp.pl
  • Miasto: Gdańsk
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.