Kamila Golon

Wykładowca SWFiS Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Dyplomowany Nauczyciel, Dyplomowany Coach, Trener Sportowy, Niezależny Przedsiębiorca. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o specjalności trener II klasy w gimnastyce sportowej, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki oraz specjalności kinezyprofilaktyka gerontologiczna. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Life And Business Coaching Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, a także Studium Tańca Gdyńskiej Szkoły Artystycznej w Gdyni. Współzałożycielka oraz instruktor pływania i aqua fitness Szkoły Pływania „AquaStars”. Aktywna społecznie Wolontariuszka Gdyńskiego Koła Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, organizacji wspierającej chorych na SM i ich bliskich, dla których prowadzi warsztaty z rozwoju osobistego oraz współorganizuje zajęcia na basenie. Od dwóch lat współpracuje z amerykańską firmą zajmującą się holistycznym podejściem do życia klienta, gdzie buduje efektywny zespół liderów, doskonaląc swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Angażuje się w projekty, organizuje maratony, eventy, obozy sportowo – rekreacyjne dla dzieci i wyjazdy dla kobiet.

Pasjonatka i uczestniczka licznych konwencji, warsztatów i szkoleń w dziedzinie fitness, tańca, pole dance, szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Daleka od rutyny, wspina się na kolejne szczeble wiedzy, poszerza kompetencje i umiejętności, które łączy z doświadczaniem, kreuje swoje życie. Fascynacja, która towarzyszy Kamili od zawsze… to kontakty, relacje interpersonalne oparte na zaufaniu i celu, poznawanie nowych, interesujących ludzi. Miłośniczka sportu, głównie gimnastyki, różnych form tańca i fitness oraz pływania a także książek z zakresu psychologii, podróży. Trenuje pole dance. Marzy o udziale w rajdzie samochodowym i w sportach ekstremalnych. Prywatnie: żona i mama dwójki dzieci.

Inspiruje innych do wprowadzania pozytywnych trwałych zmian poprzez odkrywanie samego siebie. Wzmacnia ludzi w drodze do realizacji ich celów, by żyć świadomie, pełną piersią, spełniając marzenia dzięki rozwiązaniom, które tkwią w człowieku. Wspiera w odnoszeniu ich własnych zwycięstw, daje możliwość odnalezienia własnego potencjału. To misja Kamili.

j ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.