Kamila Golon

Wykładowca SWFiS Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Dyplomowany Nauczyciel, Dyplomowany Coach, Trener Sportowy, Niezależny Przedsiębiorca. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku o specjalności trener II klasy w gimnastyce sportowej, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki oraz specjalności kinezyprofilaktyka gerontologiczna. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Life And Business Coaching Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, a także Studium Tańca Gdyńskiej Szkoły Artystycznej w Gdyni. Współzałożycielka oraz instruktor pływania i aqua fitness Szkoły Pływania „AquaStars”. Aktywna społecznie Wolontariuszka Gdyńskiego Koła Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, organizacji wspierającej chorych na SM i ich bliskich, dla których prowadzi warsztaty z rozwoju osobistego oraz współorganizuje zajęcia na basenie. Od dwóch lat współpracuje z amerykańską firmą zajmującą się holistycznym podejściem do życia klienta, gdzie buduje efektywny zespół liderów, doskonaląc swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Angażuje się w projekty, organizuje maratony, eventy, obozy sportowo – rekreacyjne dla dzieci i wyjazdy dla kobiet.

Pasjonatka i uczestniczka licznych konwencji, warsztatów i szkoleń w dziedzinie fitness, tańca, pole dance, szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Daleka od rutyny, wspina się na kolejne szczeble wiedzy, poszerza kompetencje i umiejętności, które łączy z doświadczaniem, kreuje swoje życie. Fascynacja, która towarzyszy Kamili od zawsze… to kontakty, relacje interpersonalne oparte na zaufaniu i celu, poznawanie nowych, interesujących ludzi. Miłośniczka sportu, głównie gimnastyki, różnych form tańca i fitness oraz pływania a także książek z zakresu psychologii, podróży. Trenuje pole dance. Marzy o udziale w rajdzie samochodowym i w sportach ekstremalnych. Prywatnie: żona i mama dwójki dzieci.

Inspiruje innych do wprowadzania pozytywnych trwałych zmian poprzez odkrywanie samego siebie. Wzmacnia ludzi w drodze do realizacji ich celów, by żyć świadomie, pełną piersią, spełniając marzenia dzięki rozwiązaniom, które tkwią w człowieku. Wspiera w odnoszeniu ich własnych zwycięstw, daje możliwość odnalezienia własnego potencjału. To misja Kamili.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.