Jolanta Hildebrandt

Z wykształcenia i zamiłowania socjolożka, ekonomistka i szczęśliwa absolwentka studiów podyplomowych Life & Business Coaching w WSAiB im. Kwiatkowskiego w Gdyni.
Szczęśliwa, bo studia te dały mi kwalifikacje i wyposażyły w praktyczne umiejętności uprawiania pracy moich marzeń, która łączy wciąż zdobywaną i zdobytą na studiach socjologicznych wiedzę, zainteresowanie psychologią i szeroko pojmowanym rozwojem osobistym, zamiłowanie do stawiania pytań i słuchania, doświadczania własnego życia  oraz wewnętrzne poczucie „bycia na miejscu”.

Aktualnie poszerzam kompetencje i umiejętności w coachingu kryzysowym oraz komunikacji opartej na empatii (NVC).
Zawodowo od ponad 25 lat pracuję w sektorze finansowym.
Kontakt z ludźmi? Tak lubię to!
Lubię i dostrzegam, że inni  obdarzają mnie zaufaniem opowiadając mi o swoich przeżyciach, problemach, radościach i planach.
Prywatnie cały czas człowiek, który pewnie drobne wady również ma. W podróży zwanej życie nieustannie zmieniam i rozwijam się a ciekawość dziecka nigdy nie kończy się.
Moje wartości: autentyczność, odwaga, rozwój i humor zdecydowanie też.
Co cenię?
Odwagę by zadać pytanie, zamiast udzielić porady czy podsunąć konkretną odpowiedź. Odnajdywanie siły i zdolności do akceptacji swojej a zarazem jakże ludzkiej słabości, by dać drugiej osobie możliwość odnalezienia własnej drogi, popełniania własnych błędów i nabycia własnej mądrości.

Kontakt

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.