Anna Czarna

Anna_Czarna

Professional Coach SFCP, absolwentka psychologii w SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych Life&Business Coaching w WSAiB w Gdyni, a wieczorami trenerka fitness. Posiada także certyfikat Reiss Profile Master. Ciągły rozwój jest jedną z jej pasji. Jako coach pragnie pomagać innym dążyć do realizacji ich marzeń i celów, stara się poszerzać samoświadomość swoich Klientów.

Moja definicja coachingu… Coaching jest jak dobry trening. Często odkładamy go na później, choć wiemy, że przynosi same pozytywne efekty, ponieważ na treningu musimy się zmierzyć z naszymi słabościami, przezwyciężać je. Dodatkowo spektakularne efekty są widoczne dopiero po pewnym czasie, ale endorfiny uwalniają się już po pierwszym treningu, co skutkuje ogromną dawką energii i motywacji do dalszego działania. Tak samo jest w coachingu, tyle ile z siebie dasz, takie otrzymasz efekty. Po każdej dobrej sesji coachingowej klient jest zmęczony jak po dobrym treningu, a pojawiające się później rezultaty są oszałamiające i długotrwałe.

Bycie coachem to nieco zmodyfikowana forma trenera personalnego, który nie narzuca Klientowi tempa, kierunku i rodzaju ćwiczeń, ponieważ Klient sam wie na ile go stać w danym momencie i co jest dla niego najważniejsze. Towarzyszy mu jedynie i dba o to, aby trening był efektywny, aby nie doszło do kontuzji, a efekty były spektakularne.

Kontakt:

  • tel. 600 466 282
  • e-mail: anna.czarna.coach@gmail.com
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.