Studia coachingowe z SFCP i Merito online

Nowe horyzonty edukacyjne: Współpraca SFCP i Uniwersytetu Merito w Gdyni

Z radością ogłaszamy naszą najnowszą współpracę z Uniwersytetem Merito w Gdyni! Wspólnie organizujemy studia podyplomowe Life Business Coaching w wersji online, oferując tym samym wyjątkową możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności coachingowych na najwyższym poziomie.

Połączenie sił dla Twojegorozwoju

Solution Focused Coaching Polska (SFCP) i Uniwersytet Merito w Gdyni łączą siły, aby dostarczyć kompleksowy program edukacyjny, który łączy teorię z praktyką. Dzięki naszej współpracy uczestnicy będą mogli czerpać z bogatego doświadczenia i wiedzy ekspertów z obu instytucji.

Czym jest Life Business Coaching?

Studia podyplomowe Life Business Coaching to program, który został zaprojektowany z myślą o osobach pragnących rozwijać swoje kompetencje coachingowe zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Kurs ten jest idealny dla:

  • Przyszłych coachów, którzy chcą zdobyć solidne podstawy teoretyczne i praktyczne.
  • Menedżerów i liderów, pragnących wprowadzić coachingowy styl zarządzania w swoich zespołach.
  • Specjalistów HR, którzy chcą wspierać rozwój pracowników w swoich organizacjach.
  • Osób zainteresowanych rozwojem osobistym i podnoszeniem swoich umiejętności interpersonalnych.

Dlaczego wybrać nasz program?

  • Elastyczność Nauki: forma studiów online umożliwia naukę z dowolnego miejsca, co pozwala na dostosowanie harmonogramu do własnych potrzeb.
  • Renomowana Kadra: Wykłady prowadzone są przez doświadczonych praktyków coachingu oraz wykładowców Uniwersytetu Merito.
  • Certyfikacja: Absolwenci otrzymują certyfikat Professional Coach, potwierdzający zgodność ze standardami International Coach Federation (ICF) oraz SFCP.
  • Praktyczne Umiejętności: Program kładzie duży nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy, co przygotowuje uczestników do realnych wyzwań zawodowych.

Jak dołączyć?

Aby dowiedzieć się więcej o programie i zarejestrować się na studia podyplomowe Life Business Coaching, odwiedź stronę Uniwersytetu Merito: Life Business Coaching – Uniwersytet Merito.

Współpraca SFCP z Uniwersytetem Merito w Gdyni otwiera nowe możliwości dla wszystkich, którzy chcą profesjonalnie rozwijać się w dziedzinie coachingu. Nasze studia podyplomowe w wersji online to idealna okazja, aby zdobyć cenione na rynku kwalifikacje i dołączyć do grona profesjonalistów, którzy inspirują innych do osiągania swoich celów.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i rozpoczęcia swojej podróży w świecie profesjonalnego coachingu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top