Nowy kurs: Coaching Seksualności

Nowa współpraca: SFCP i Instytut Seksuologii i Relacji „To co prywatne”

Z wielką radością ogłaszamy rozpoczęcie naszej współpracy z Instytutem Seksuologii i Relacji „To co prywatne”! Wspólnie uruchamiamy kurs Coaching Seksualności w ramach Akademii Coachingu Seksualności, oferując nowatorskie podejście do rozwoju osobistego i zawodowego w obszarze seksualności.

Wspólna misja

Nasza współpraca z Instytutem Seksuologii i Relacji „To co prywatne” to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie coachingu seksualności. Łączymy nasze doświadczenie i ekspertyzę, aby stworzyć program, który pomoże uczestnikom zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w tej wyjątkowej i delikatnej dziedzinie.

Czym jest Coaching Seksualności?

Coaching Seksualności to nowatorski kurs, który ma na celu przygotowanie profesjonalistów do wspierania innych w obszarze zdrowia seksualnego, relacji intymnych i osobistego rozwoju w kontekście seksualności. Program ten jest idealny dla:

  • Coachów, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę o specjalistyczne usługi w zakresie seksualności.
  • Terapeutów i specjalistów zdrowia psychicznego, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje.
  • Edukatorów seksualnych, pragnących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.
  • Osób zainteresowanych rozwojem osobistym i poprawą jakości swoich relacji intymnych.

Dlaczego wybrać nasz kurs?

  • Specjalistyczna wiedza: Program opracowany we współpracy z Instytutem Seksuologii i Relacji „To co prywatne” zapewnia dogłębną i aktualną wiedzę w dziedzinie seksualności.
  • Praktyczne umiejętności: Kurs kładzie duży nacisk na praktyczne aspekty pracy z klientami, w tym techniki i narzędzia coachingowe.
  • Profesjonalna kadra: Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z zakresu seksuologii i coachingu.
  • Kompleksowy program: Oferujemy wszechstronny program, który obejmuje zarówno teoretyczne podstawy, jak i praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

Jak Dołączyć?

Aby dowiedzieć się więcej o kursie Coaching Seksualności i zarejestrować się na pierwszą edycję, odwiedź stronę naszej Akademii Coachingu Seksualności. Szczegółowe informacje dotyczące programu, harmonogramu zajęć oraz procesu rekrutacji znajdziesz na stronie Instytutu Seksuologii i Relacji „To co prywatne”.

Rozpoczęcie współpracy z Instytutem Seksuologii i Relacji „To co prywatne” to krok milowy w naszej działalności, który pozwala nam oferować jeszcze bardziej zróżnicowane i specjalistyczne kursy coachingowe. Kurs Coaching Seksualności to wyjątkowa okazja do zdobycia cenionych na rynku kwalifikacji i rozwoju w dziedzinie, która ma ogromny wpływ na jakość życia i relacji intymnych.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i rozpoczęcia swojej przygody z profesjonalnym coachingiem seksualności!


Dołącz do nas i razem z nami twórz przyszłość coachingu seksualności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top